Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Szanowni Państwo,
Rusza jesienna edycja projektu Kawiarenek!
W jesiennej edycji uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie, w tym personal branding oraz savoir vivre w biznesie, skorzystać z warsztatu z autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie czy zbudować motywację aby lepiej działać w zespole. Wdrożyć zasady „prostego języka” by efektywniej komunikować się w różnorodnej organizacji. Dla miłośników branży IT Partnerzy Projektu przygotowali warsztaty z QA (quality assurance), aplikacji Salesforce oraz wykorzystywanych języków programowania w księgowości. W lepszym przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy pomogą warsztaty z opracowaniu CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej pod czujnym okiem psychologa i pracownika działu HR, który zajmuje się selekcją kandydatów. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w grze stymulującej, która pokazuje wpływ KAIZEN na optymalizację procesów.
Uczestnicy biorący udział w aktywnościach, po odbyciu warsztatów, otrzymują dedykowany certyfikat. Istnieje również możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach na czas udziału w spotkaniach. W tym celu należy przesłać wiadomość na adres: kompetencjejutra@lublin.eu z prośbą o wystawienie zaświadczenia.
Zasady uczestnictwa: Wystarczy zebrać grupę znajomych i wspólnie wybierać aktywności. Wyznaczyć ze swego grona osobę, która będzie reprezentowała grupę - czyli Ambasadora. Warto zwrócić uwagę na ilość osób, które mogą wziąć udział w wybranej aktywności. Wyboru aktywności może dokonać wyłącznie Ambasador. Reszta uczestników rejestruje się poprzez formularz zaznaczając Status: student.
Liczba miejsc ograniczona. Warto rejestrować się już dziś!
Celem głównym Projektu jest umożliwienie lubelskim studentom wejście na rynek pracy w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w Lublinie oraz wsparcie Partnerów Projektu w pozyskiwaniu nowych kadr. Celem dodatkowym jest podniesienie wśród studentów lubelskich uczelni kompetencji lingwistycznych, poszukiwanych obecnie na rynku języków programowania, a także umiejętności komunikacyjnych czy marketingowych. Niezbędnych w obecnych czasach kompetencji miękkich oraz kompetencji jutra. Ważne jest również podniesienie świadomości, wśród młodych ludzi, obecności firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz prowadzonej przez nie działalności w Lublinie. Grupą docelową projektu są studenci od II do V roku studiów.